Fizjoterapia dla dzieci, mam i kobiet – Warszawa

Jesteśmy partnerami projektu kolorowanki integracyjnej “Kolorujemy Różnorodność: Niepełnosprawność w Kolorze” 

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Fundacja Baby & Mom jest partnerem inspirującego projektu – kolorowanki integracyjnej „Kolorujemy różnorodność: Niepełnosprawność w kolorach”, stworzonej przez Łukasza Kuftę.

Projekt ten ma na celu dodanie więcej kolorów do świata osób z niepełnosprawnościami, promowanie różnorodności i akceptacji niepełnosprawności. Kolorowanka jest bezpłatnym narzędziem, które pomaga dzieciom – niezależnie od ich stanu zdrowia – zrozumieć i zaakceptować niepełnosprawność, a także stanowi wartościowe wsparcie dla pedagogów, psychologów, rodziców, szkół, przedszkoli oraz różnych organizacji społecznych i charytatywnych.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej inspirującej inicjatywy i dzielić się nią ze społecznością Baby & Mom. Wierzymy, że każda, nawet najmniejsza zmiana ma znaczenie i jesteśmy pewni, że ta kolorowanka przyczyni się do tworzenia bardziej otwartego społeczeństwa, promując akceptację i zrozumienie niepełnosprawności​.

Kolorowanka jest obecnie w fazie tworzenia, ale po jej zakończeniu będzie dostępna do pobrania bezpłatnie na stronie Fundacji Baby & Mom w formie pliku PDF, gotowego do druku w formacie A4 na domowej drukarce ale będzie można ją też znaleźć w naszej klinice! 

Więcej o kolorowance integracyjnej znajdziecie na stronie projektu

Już teraz gorąco zachęcamy do dzielenia się informacjami o powstaniu pierwszej w Polsce kolorowanki integracyjnej w szkołach, przedszkolach, organizacjach, a także wśród znajomych i rodziny. Każde udostępnienie pomaga dotrzeć do większej liczby osób i przyczynia się do tworzenia bardziej otwartego społeczeństwa​.

Razem nadajmy światu kolorów!