Fizjoterapia dla dzieci, mam i kobiet – Warszawa

Nasza Wizja

Naszym celem jest stać się atrakcyjnym pracodawcą dla wysoce wykwalifikowanego personelu fizjoterapeutycznego, który nie tylko przyciągamy i nagradzamy, ale także zatrzymujemy w naszej klinice. Aby to osiągnąć, stosujemy proaktywne podejście do rozwoju najlepszych praktyk biznesowych i fundacyjnych oraz promujemy skuteczne metody leczenia.

Nasza Filozofia

W Baby & Mom Clinic gwarantujemy wysokiej jakości usługi fizjoterapeutyczne w nowoczesnych i pięknych pomieszczeniach. Jako lider opieki zdrowotnej, angażujemy się w grupy i wydarzenia w naszych społecznościach, aby w pełni służyć naszym pacjentom.

Skupiamy się na ciągłym kształceniu naszych fizjoterapeutów, zapewniając, że są oni zawsze na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami leczenia i technikami rehabilitacji, które są dostępne dla różnych rodzajów urazów i schorzeń.

Nasza Misja

Jako fizjoterapeuci, zobowiązujemy się do pomagania naszym pacjentom w dążeniu do zdrowia, sprawności i dobrego samopoczucia przez całe życie.

Wysoka jakość

Działamy w oparciu o ukierunkowane na cel podejście do leczenia, które umożliwia osiągnięcie Twoich indywidualnych celów zdrowotnych, niezależnie od ich natury.

Cierpliwa opieka

Zapewniamy również cierpliwą opiekę i praktyczne leczenie w gabinecie, wzbogacone o edukację, którą możesz wykorzystać w domu. Dzięki temu stajesz się aktywnym uczestnikiem procesu powrotu do zdrowia i osiągania długofalowej poprawy stanu zdrowia fizycznego.

Profesjonalne usługi

Wszyscy nasi fizjoterapeuci to profesjonaliści z łącznym doświadczeniem klinicznym wynoszącym 120 lat, a ich wspólna pasja do pomagania naszej społeczności w utrzymaniu aktywności gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Nasi Terapeuci

Damian Grotek
Mgr Fizjoterapii, właściciel kliniki

Specjalizuję się w fizjoterapii dzieci. Stosuję wielokierunkową rehabilitację i współpracuje z innymi specjalistami. Stara się łączyć metody, aby kompleksowo podejść do pacjentów i ich wymagań. Ciągle się dokształcam, by pomóc dzieciom i ich rodzinom jak najskuteczniej.

Zobacz więcej
Paulina Grotek
Mgr Fizjoterapii, Terapeuta Integracji Sensorycznej

Jest fizjoterapeutką zajmującą się terapią ręki oraz integracją sensoryczną. Pracę z dziećmi zaczęła dzięki swojemu synowi i stara się łączyć metody, aby dopasować się do potrzeb każdego pacjenta. Wykorzystuje holistyczne podejście i buduję relacje z dziećmi.

Zobacz więcej
Anna Czyrny
Mgr Psychologii, Terapeuta Integracji Sensorycznej

Doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale wspiera też najmłodszych i ich rodziców. Za najważniejsze w mojej pracy uważa nawiązywanie i pogłębianie opartej na zaufaniu relacji z dzieckiem, ponieważ jest ona fundamentem każdego procesu edukacyjnego czy terapeutycznego.

Zobacz więcej
Justyna Witkowska
Mgr Nauk o Zdrowiu

W mojej pracy jako fizjoterapeutka ceni sobie holistyczne podejście do pacjenta. Jej doświadczenia związane z ciążą, porodem i macierzyństwem były inspiracją do pogłębiania wiedzy na temat uroginekologii, co stało się jej pasją.

Zobacz więcej
Katarzyna Knott- Zaborowska
Mgr fizjoterapii

Fizjoterapeutka z doświadczeniem w rehabilitacji pediatryczno - neurologicznej, skupiającą się na globalnym podejściu do pacjenta. Pracowała z dziećmi z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, zespołami genetycznymi i opóźnieniem psychoruchowym w Centrum Intensywnej Terapii OLINEK, przedszkolach specjalnych i integracyjnych oraz poradniach rehabilitacyjnych.

Zobacz więcej
Klaudia Maćkowska
Mgr fizjoterapii

Specjalizuje się w fizjoterapii niemowląt oraz dzieci z uszkodzeniami centralnego układu nerwowego. Praca z najmłodszymi pacjentami dostarcza jej mnóstwo radości i satysfakcji. Najistotniejszym elementem wizyty jest nawiązanie jak najlepszego kontaktu z pacjentem, a także z jego rodzicami oraz wspólne ustalenie celów terapii.

Zobacz więcej
Paulina Taraśkiewicz
Mgr Fizjoterapii

Swoją przygodę z rehabilitacją pediatryczną rozpoczęła ako wolontariusz w Instytucie Terapii Funkcjonalnej Dzielny Miś w Warszawie i od tamtej pory stale się kształci. W swojej pracy zajmuję się rehabilitacją wad postawy oraz wspomaganiem rozwoju dzieci przy zaburzeniach integracji sensorycznej.

Zobacz więcej
Gabriela Kokowicz
Mgr fizjoterapii

Absolwentka fizjoterapii na AWF Warszawa, z dodatkowym wykształceniem na Uniwersytecie Karola w Pradze i certyfikatem terapeutki metody Schroth ISST. Związana z Kliniką Rehabilitacji "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" i AWF, gdzie prowadzi zajęcia z fizjoterapii pediatrycznej. Ceni szczerość, otwartość i kreatywność dzieci, dostosowując terapię do ich potrzeb. P

Zobacz więcej
Natalia Król-Banaszek
Mgr fizjoterapii

Absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już od czasów studiów interesowała się tematyką pediatryczną oraz metodami rehabilitacji niemowląt i dzieci. Posiada doświadczenie w pracy z wcześniakami, niemowlętami z opóźnieniem etapów rozwoju, asymetrią, zaburzeniami dystrybucji napięcia mięśniowego oraz z dziećmi z zespołami genetycznymi i uszkodzeniami centralnego układu nerwowego.

Zobacz więcej
Marta Kościelecka
Mgr fizjoterapii

Specjalizuje się w fizjoterapii niemowląt i dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobyła w kilku gabinetach fizjoterapeutycznych, prowadząc zajęcia  indywidualne oraz grupowe z dziećmi m.in. z asymetriami, wadami postawy, spektrum autyzmu, mózgowym porażeniem dziecięcym czy różnymi chorobami genetycznymi.

Zobacz więcej
Dominika Witkowska
Mgr Pedagogiki, Terapeuta Integracji Sensorycznej

Absolwentką APS i WSE. Stawia na pozytywną relację z pacjentem i pracę z dziećmi, co daje jej wiele satysfakcji. Stosuje najlepiej dopasowanych metody i podąża za nowymi trendami terapeutycznymi. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych kursach.

Zobacz więcej
Agnieszka Berlińska
technik fizjoterapii

Pracowała przez ostatnie 10 lat głównie z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością, chorobami neurologicznymi, chorobami genetycznymi a także z wymagającymi jedynie wsparcia w prawidłowym rozwoju z powodu asymetrii czy zaburzeń napięcia mięśniowego.

Zobacz więcej
Weronika Kwiatkowska
Administracja

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku administracja. W pracy najważniejsze dla mnie jest nawiązanie dobrego kontaktu z pacjentem. Najbardziej cenię sobie życzliwość, cierpliwość oraz empatię.

Zobacz więcej
Łukasz Kufta
Inż Informatyk, specjalista ds marketingu

Chorujący na SMA inżynier informatyki z bogatym doświadczeniem w projektowaniu stron i sklepów internetowych. Obecnie pełni funkcję specjalisty ds. marketingu w Baby & Mom Clinic. Organizator skoków spadochronowych dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi

Zobacz więcej

Szukasz pracy?

Jeśli jesteś fizjoterapeutą i chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami kariery fizjoterapeuty.Poszukujemy kandydatów, którzy są gotowi wnieść swoją wiedzę do naszego zespołu i starają się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.