Fizjoterapia dla dzieci, mam i kobiet – Warszawa

Hej, jesteś rodzicem i Twoje dziecko ma trudności rozwojowe i jest w wieku 18-36 miesięcy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Fundacja Baby & Mom przy współpracy z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zaprasza do projektu „Fizjosensoryka – wsparcie na starcie”, gdzie naszym głównym celem jest wsparcie Twojego malucha na początku jego drogi rozwojowej przez terapie sensoryczną z elementami fizjoterapii.

O Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”:

Działa na rzecz ratowania zagrożonego życia dzieci i wspierania ich edukacji od 1998 roku. Założycielem i wieloletnim prezesem Fundacji był Stanisław Kowalski a jej patronem jest prof. Zbigniew Religa, fundacja posiada ponad 40 000 podopiecznych, w tym dzieci z różnymi schorzeniami i potrzebami. Dzięki wsparciu darczyńców fundacja przekazuje środki na leczenie, rehabilitację, leki oraz potrzebny sprzęt medyczny dla swoich podopiecznych. Więcej o ich wspaniałej misji znajdziesz tutaj.

Znaczenie zajęć sensorycznych:

Dlaczego warto skorzystać z zadęć FIZJOSENSORYKI?

 Zajęcia sensoryczne odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka, stymulując jego zmysły i pomagając w przyswajaniu nowych informacji, kształtowaniu zdolności motorycznych oraz poprawie koncentracji. Terapia sensoryczna z elementami fizjoterapii zapewnia kompleksowe wsparcie, łącząc korzyści obu metod.

Co, gdzie i jak?

10-tygodniowy cykl zajęć dla 5 wybranych dzieci

Zajęcia raz w tygodniu w naszej klinice przy ulicy Borzymowskiej 23 w Warszawie

Startujemy z początkiem września!

Jakie są koszty?

Symboliczna opłata wynosi tylko 12 złotych za sesję!

Jak się zapisać?

Masz ochotę dać Twojemu maluchowi tę wyjątkową szansę? Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby zapisać się na zajęcia! Miejsca są ograniczone, więc nie czekaj zbyt długo!